Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Biograd na Moru


Biograd na Moru

Biograd na Moru

Přístav v severní Dalmácii jižně od Zadaru.

Letovisko se dvěma marínami.

Marina Kornati má novou nemalou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je už dnes velmi efektní a vzbuzuje velkou pozornost návštěvníků.

Biograd se nachází 28 km na jih od Zadaru, částečně na poloostrůvku a částečně na pevnině. První zmínky o chorvatském městě se objevují v polovině 10. století a v 11. století byl sídlem chorvatských králů. Dnes je Biograd obchodní a dopravní středisko. Kromě bohaté historie Biograd nabízí nádherné pláže, malebné zátoky a především množství restaurací, v nichž můžete ochutnat speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V zátokách Soline a Dražica se nacházejí velké písčité pláže s borovým lesem. Díky své poloze nabízí Biograd vynikající podmínky k nautickému turismu a v blízkosti se nacházejí i tři národní parky: Paklenica, Kornaty a Krka. Za zmínku stojí také přírodní park Telašćica. Jsou vám zde k dispozici i kurzy a školy potápění, plachtění a jiných nautických aktivit. V Biogradu existuje jedno z největších a nejvybavenějších tenisových středisek na Jadranu.

Jde o ideální destinaci pro rodinnou dovolenou, kde se může dobře pobavit i mládež. Pošta, jeřáb, portálový jeřáb, přípojka voda, přípojka 200 V, WC, parkoviště, ubytovací lůžka, sprchy, kapitanát, ambulance, banka, restaurace, písečná pláž, čerpací stanice PHM, pláž oblázky, recepce, pekař, obchod, lékárna, směnárna,

 

Marina Kornati

GPS: 43˚56'32,28"N, 15˚26'24,72"E

HR - 23210 Biograd

Tel.: +385 023 383 210

VHF KANAL: 17

hloubka: 2-4 m

počet stání: 500+200

Biograd marina Kornati a marina Šangulin

 

 

 

 

Biograd marina Kornati a marina Šangulin Biograd marina Kornati a marina Šangulin Plán mariny Biograd - marina Kornati

Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats