Jachty Chorvatsko, vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Katalog destinací obsah » Chorvatsko » Marina Mandalina - šibenik


Marina Mandalina - šibenik

marina je umístěna do širokého přírodního přístavu Šibenickém zálivu na polostrově Mandalina. Marina "Mandalina" je považována za nejlépe chráněný přirozený přístav na Jadranském pobřeží. Marina má ideální polohu pro jachtaře jako výchozí místo pro plavbu na množství jadranských ostrovů (výhodná poloha pro plavby na Kornati, směrem k vodopádům np Krka i na jih směrem na Hvar) a jiných turisticky zajímavých míst a navíc je vzdálena jen 10 min jízdy od dálnice Zagreb – Split. V maríně je bar a restaurace, směnárna, sprchy a toalety, v bezprostřední blízkosti se nachází velké nákupní centrum, kdeje možno doplnit zásoby pro plavbu.

Město Šibenik je poprvé písemně zmíněno v roce 1066 v darovací listině vydané chorvatským králem Petrem Krešimirem IV, který přebýval v pevnosti sv. Michaela. Navzdory střídající se nadvládě mnoha různých cizích vladařů, pod kterou trpělo po staletí, si město Šibenik uchovalo své tradice. S hrdostí nese jméno "město krále Krešimira", jehož připomínají četné sochy a památníky. Šibenik je kulturním, hospodářským a administrativním centrem kantonu Šibensko-kninského. Až do roku 1980 se zde rozvíjel těžký průmysl (TEF,TLM), dnes převažuje turismus.

 

Marina Mandalina
Obala Jerka Šižgorića 1
22 000 Šibenik Croatia

 

plán marina Mandalina Šibenik Vodopády na řece Krka Šibenik

Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats