Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Katalog destinací obsah » Chorvatsko » Marina Zadar


Marina Zadar

Marina Zadar (dříve Tankermomerc) je umístěna přímo v centrální části města Zadar. Je bezpečným kotvištěm s bohatou nabídkou pronájmu lodí. Marina je chráněná před všemi větry. Zadar je město a přístav rozkládající se v srdci chorvatského Jadranu. V bezprostřední blízkosti Zadaru se nachází několik národních parků: Plitvice, Paklenica, Krka a Kornati, jakož i parky přírody Velebit a Telašćica. Jedna z nejznámějších znamenitostí Zadaru je kostel Sv. Donata, který je symbolem města a jednou z nejvýznačnějších staveb chorvatského středověku.

Otevřena: Během celého roku.

Kapacita: Marina má 300 mořských a 200 suchých kotvišť. Marina ZadarVšechna kotviště jsou vybavena elektřinou a vodou.

VybaveníCharter marina Zadar Croatia: Recepce, směnárna, restaurace, občerstvení, obchod s nautickým vybavením, velký mrazák, sanitární uzly a sprchy, parkoviště s garážemi, rent-a-car služby, opravářská dílna, 6.5 a 15 tunový jeřáb, 50 tunový slip a čerpací stanice (hloubka 2.5 m).

Jak přijet do mariny Zadar: Marina se nachází pouze 14 km od letiště Zadar. Město Zadar je spojeno pravidelnými trajektovými linkami se všemi většími chorvatskými přístavy stejně jako s Anconou (Itálie).

 

GPS lokace

44°07.10' N - 15°14.00' E

3000 Zadar,

VHF Channel 17


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats