Jachty Chorvatsko, vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Karibik » Jak začít


Jak začít

VÝBĚR TERMÍNU ceny v Karibiku

Termíny vybírejte s ohledem na vaše potřeby. Hlavní sezóna v Karibiku začíná přibližně v polovině Listopadu a trvá až do konce Března. Vzhledem k velkému zájmu o tuto destinaci doporučujeme plánování cesty alespoň s 1/2 ročním předstihem. Přípravou dovolené v Karibiku s dostatečným časovým předstihem získáte výhodné ceny letenek a vyberete si ten nejlepší termín, který odpovídá vašim představám.

 

 

 

SAMI NEBO S PŘÁTELITobago Cays

Plánujete li dovolenou v Karibiku strávit pouze sami nebo s rodinou můžete využít našich pravidelných plaveb v Karibiku  a rezervovat si některou z dvoulůžkových kajut. Rozsah služeb zůstává zachován stejný jako u individuálních plaveb.

Pro skupiny 5 a více osob je výhodnějším řešením samostatný pronájem celé lodě. Vychutnáte si tak absolutní soukromí a svobodu , kterou vám naše plachetnice v Karibiku mohou poskytnout. Termíny vaší dovolené je možné individuálně přizpůsobit  a vytvořit tak prostor pro dosažení 100% relaxace a pohody.

 

SERVIS Piráti z Karibiku servis

Po celou dobu vaší dovolené se o vás bude starat plně profesionální česká posádka, která se vás ujme již při vystoupení z letadla a zajistí pro vás bezproblémové odbavení a transfer z letiště přímo na loď.  Na únavu z cesty letadlem tak již za malou chvíli po přistání zapomenete u drinku na palubě některé z našich lodí. Catering - zásobování lodí, v případě zájmu zásobíme loď dle vašich instrukcí veškerými nezbytnými potravinami včtetně pití. Ušetřený čas pak můžete věnovat relaxaci a zábavě. U individuálních plaveb je program a trasa plavby zcela přizpůsobavána vašim aktuálním zájmům a náladě

....libí se vám pláž na které právě kotvíme? V pořádku, zůstaneme jak dlouho chcete....

Všechny lodě obsahují kompletní výbavu včetně rychlého motorového člunu pro výlety, výbavy na potápění, babercue grilu, kompletně vybavené kuchyně a další. Nepotřebujete sebou žádné speciální vybavení.

 

Pro další informace, včetně informací o aktuálních termínech a cenách nás kontaktujte vyplněním formuláře , nebo telefonicky (+420) 272.047.715

 

 

 

St. Lucie - Karibik

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats