Jachty Chorvatsko, vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Kapitánské kurzy » Kurzy jachtingu


Kapitánské kurzy zkoušky

 

Průkazy na moře, kapitánské kurzy a kurzy jachtingu

Pro nové a začínající zájemce o pronájem lodí a jachet máme připraven ucelený program kapitánských kurzů - kurzů jachtingu pro získání kvalifikací a dovedností potřebných pro samostatné vedení námořní jachty zakončených kapitánskými zkouškami.

Oganizujeme kurzy s možností získání dvou druhů kapitáských průkazů:

žena na palubě při kapitánských zkouškáchChorvatský kapitánský průkaz - Boat leaderś licence of competency, Voditelj Brodice, Boat Skipper v současnosné době nejoblíbenější a nejrozšířenější průkaz na loď ! Doporučujeme! Tento průkaz obsahuje i osvědčení k užívání lodní radiostanice - VHF

a

Průkaz způsobilosti k vedení námořní jachty vydávaný českým Ministerstvem dopravy. Průkaz je nutno po 5 letech obnovovat a je nutno průkaz doplnit průkazem na VHF

Každý z obou průkazů plně uspokojí požadavky běžných jachtařů. Na kterýkoliv z těchto kapitánských průkazů je možné si půjčit jakoukoliv loď aktuální  charterové nabídky.

Kurzy probíhají zásadně na nových lodích což zaručuje kvalitu výuky a bezpečnost plavby. Při našich kurzech zásadně neobsazujeme lodě na plnou kapacitu osob. Vycházíme z našich zkušeností a z přání účastníků kurzů, kde pro mnohé je tento kurz zároveň příjemnou dovolenou. Jsme přesvědčeni, že pro účastníky kurzů je lepší obětovat ve svém rozpočtu o nějakou stokorunu více a svůj drahocený čas dovolené si užít naplno a v pohodlí vlastní kajuty, než být "natěsnán" v deseti lidech na 12m lodi (tak to bohužel ještě stále funguje u většiny ostatních společností).

Naše výcvikové plavby jsou organizovány ze základen v Zadaru, Sukošanu a Murteru. Výhodou těchto lokalit je relativně snadná dostupnost z Čech, různorodost plavebních podmínek a srozumitelnost jazyka.

Mimo dále uvedené lze při přihlášce více účastníků (minimálně 4) připravit i jiné individuální termíny, respektive lze také zajistit oprávněného instruktora / skippera v rámci vlastního samostatného nájmu lodi.

Kapitánské zkoušky (chorvatský průkaz) probíhají zpravidla v pátek dopoledne na místním kapitanátu za přítomnosti tlumočníka. Zkouška má podobu přátelského přibližně 20 min. pohovoru během kterého zkoušející prověří znalosti žadatele. Průkazy jsou po zdárném dokončení zkoušky k dispozici ihned a to včetně průkazu radiooperátora! Kapitánské zkoušky pro český průkaz jsou organizovány po návratu do ČR na MD.

 

flotilová plavba při kapitánském kurzu

 
Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats