Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Luxusní lodě » Luxusní motorové jachty | Luxury Yachts


Luxusní motorové jachty | Luxury Yachts

Luxusní jachtu můžete pronajmout v podobě plachetnice, luxusního katamaránu, motorového člunu nebo klasické jachty. Nejvíce vyhledávané a žádané jsou prezentace společností na velkých moderních motorových jachtách. Velké motorové jachty jsou velmi populární zejména pro svoji pohodlnost, mimořádnou výbavu a bezpečnost. Tyto jachty poskytují obrovské salony vyzdobené dekoracemi, čerstvými květinami a tropickým ovocem. Kajuty hostů jsou velké prostorné vybavené jedno i dvoulůžky s vlastním sociálním zařízením (WC a koupelna). Venkovní paluby jsou navrženy s přebytkem prostoru pro veškeré aktivity.

 

Jachty jsou obvykle vybaveny vodními Azimut | Cranchi  | Endurancehračkami pro velkolepou zábavu. Běžně výbava obsahuje mořské kajaky, windsurfingy, vodní lyže, skůtry, výbavu na potápění. Zmíněny jsou pouze některé nejběžnější "hračky". Největší super jachty určené k pronájmu mohou nabídnout: helikoptéry, podmořské zálivy (vstup do moře z vnitřních prostor lodě), tělocvičny. Každá pronajímaná loď má ve výbavě minimálně jeden velmi výkonný člun pro přepravu hostů na břeh.

 

Luxusní jachtou nemusí být jem motorová loď. K dispozici máme i širokou nabídku luxusních plachetnic stavěných na zakázku. Renomovaní námořní architekti a známé Interiéry lodíloďařské společnosti spouštějí stále více větších a pohodlnějších plachetnic v délkách 35m -70m. Plně vybavené a se všemi výše jmenovanými hračkami, vyplouvají tyto lodě na vámi vybrané trasy, potěšit svou majestátností vás a vaše přátele. Tyto vznešené lodě vám dovolí zažít pohodlí a luxus velkých jachet a navíc přidají nevšední a bezpečný zážitek z tiché plavby pod obrovskými plachtami dovolující lodi tichý a klidný prostup vlnami. Jediným vaším úkolem zůstane - uvolnit se a těšit se!

 

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci....

 

 

 

Mega jachty

 

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats