Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Katalog destinací


Oblíbené destinace

Přehled nejžádanějších destinací pro pronájem plachetnice jachty nebo katamaránu. Přehled nejvyhledávanějších marin v Chorvatsku. Cenové informace pro charter lodí. Poplatky v marinách v Chorvatsku - základní informace o jednotlivých druzích poplatků.

 

Přinášíme vám informace pro snadné plánování vaší dovolené na lodi. Informace, které vám pomohou vybrat tu správnou základnu pro vámi připravovanou dovolenou na lodi. Turisticky nejvyhledávanější destinací s možností pronájmů lodí i nadále zůstává Chorvatsko. K hlavním důvodům zájmu o tuto oblast patří především relativně snadná a rychlá dostupnost individuální dopravou, nízké ceny a nejširší nabídka plachetnic jachet a katamaránů. Další velmi populární oblastí především pro dovolenou v zimních měsících je oblast Karibiku. Pronájem plachetnice v Karibiku je možný realizovat z několika základen. Největší základnou pro charter lodí je marina Le Marin na Martiniku. K pronájmu jsou zde připraveny především velmi oblíbené katamarány Lagoon a Bahia, nechybí však ani obsáhlá flotila monotrupových plachetnic Bavaria a Harmony.

 

Informace o dostupnosti a způsobu dopravy do jednotlivých destinací. Možnosti parkování, nákupu a dalších služeb v marinách.

 

 

 

Pláže a kotviště v Karibském moři

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats