Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Dovolená na lodi


Dovolená na lodi charter

Vážení přátelé, připravili jsme pro vás nabídku pronájmu námořních lodí, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou na lodi - jachtě. Vychutnejte si dovolenou a aktivní pobyt mezi tisíci ostrovy, ostrůvky a zátokami během vaší romantické dovolené v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Karibiku a mnoha dalších zajímavých zemích. Vybírat můžete z široké nabídky typů lodí: plachetnice, motorové čluny, katamarány. Nebo si můžete vybrat z některých z námi organizovaných okružních plaveb. Zrealizujte svůj první individuální pronájem jachty v Chorvatsko. Dovolená na jachtě bude vaší inspirativní dovolenou.

 

 

Jachtařsky nejžádanější oblastí i nadáleDovolená s dětmi na lodi

zůstává Chorvatsko. Lodě z naší nabídky najdete na základnách v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Murteru, Šibeniku, Trogiru, Splitu, Kaštele a Dubrovníku. Nejširší nabídka lodí pro vaši dovolenou se nachází v největší chorvatské marině v Sukošanu (marina Dalmacija). Výhodnou polohou k výpravám na Kornati nebo naopak na jih směrem na Vis a Hvar disponují i mariny na ostrově Murter. Z tohoto místa je v dosahu většina jachtařsky nejzajímavějších míst Dalmácie jako národní park Kornaty, ostrov Brač s nejhezčí písčitou pláží v této části světa, útesy u ostrova Zlarin, modrou jeskyní na ostrově Biševo. Doplout můžete k vodopádům na řece Krka, na ostrov Hvar, překrásnou a nezapomenutelnou Korčulu a jiným perlám Jadranu.

 

Kontakt

 

Plachetnice vybavení

 

 

 

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats