Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Karibik


Karibik

Dovolená Karibik a plavby Karibikem na jachtě - katamaránu Poznejte kouzlo dovolené na jachtě v Karibiku! Navštivte nádherné oblasti karibských ostrovů Sv. Lucie, Sv. Vincenta, souostroví Grenadin a dalších méně známých ostrovů Mustique, Palm Island, Union, Bequia a dalších.... Během naší společné plavby po Karibiku navštívíme a prozkoumáme desítky vyhřátých písečných pláží ostrůvků Tobago Cays. Dovolená Karibik, na co se můžete těšit?Připravíme pro vás potápění v Karibiku, umožníme ochutnání některého ze skvostných ovocných salátů z tropického ovoce připravovaných místními domorodými obyvateli. V průběhu plavby nezapomeneme "obsadit" zátoku Pirátů z Karibiku - Wallilabou Bay a cestou do pralesa a na vodopády na Sv. Vincentu poznáme i skutečný život místních obyvatel. Sopky Petit Piton a Grand Piton na Sv. Lucii se pak stanou zlatou tečkou za vaší dobrodružnou dovolenou v Karibiku.

 

Baner

Pro aktuální informace o dostupnosti a rezervace nás kontaktujte: (+420) 272.047.715

 

 

Na čem poplujeme?lodě v Karibiku. Katamarány Lagoon 440 a Lagoon 500 v zátoce Cumberland - Svi. Vincent

K dispozici jsou pro nás připraveny zcela nové moderní katamarány třídy Lagoon. Jedná se o dvoutrupé plachetnice - katamarány s kapacitou 8 pasažérů a 2-3 členů posádky (dle typu lodě). Klientům jsou k dispozici komfortní 2 lůžkové kabiny s přímým vstupem a s dostatkem světla a ventilace. Ve výbavě nechybí toaleta s umyvadlem a sprchou (teplá voda je samozřejmostí).  Ke komfortu jistě přispějí i zásuvky s napětím 220V po celou dobu plavby bez omezení. Nejen děti pak budou nadšeni z rozměrné příďové "trampolíny" umožňující kromě pohodlného opalování i hodiny zážitků při pozorování mořské fauny - delfíni pod lodí jsou celkem běžnou záležitostí. Pro pohodlné kratší výlety je k dispozici kvalitní pomocný motorový člun s pevným laminátovým dnem. U některých lodí máme k dispozici výrobníky ledu a klimatizované kabiny. Romantické večery na palubě pak velmi podpoří vonící pochutka z barbeque grilu který je rovněž nezbytnou součástí výbavy lodě.

 

Kdy poplujeme?karibik Sv. Lucie resort Marigot bay

Sezóna v Karibiku začíná přibližně v polovině Listopadu. Vrchol sezóny pak nastává v průběhu vánoc a trvá až do začátku Února. Ideální dobou pro návštěvu je pak přelom Ledna a Února.

Na jak dlouho?

Klienty nejvíce vyhledávnou dobou pronájmu jsou 14 denní nebo 10 denní turnusy. Vzhledem k rozsáhlosti  oblasti doporučujeme - pokud to vaše časové možnosti dovolují - jednoznačně účast na dvou týdenní plavbě. Samotné přeplavby mezi ostrovy jsou organizovány tak aby maximální doba na otevřeném moři nepřekročila rozmezí několika málo hodin.

Jaké počasí můžeme očekávat?

Počasí v Karibiku v tomto období bývá stabilní s velkým podílem slunečního svitu. Teploty vzduchu dosahují rozpětí cca 26 - 31 stupňů. Teplota vody pak zpravidla 27 - 29 st. Plavba a přesuny mezi ostrovy Grenadin a Tobago Cays má charakter poklidné a bezpečné turistické plavby. Pohodlí katamaránů umožňuje bezpečný pohyb všech pasažérů včetně dětí.

 

 

Kolik to bude stát? písečné pláže Karibiku Martinik

Ceny plaveb začínají na částkách 14.800 Kč / osobu*. K cenám je nutno připočítat cenu letenky (aktuálně od 670 EUR včetně všech letištních poplatků a tax) . Využíváme zásadně renomované letecké společnosti - typicky Air France - a pouze přímé Evropské letecké spojení. Považujeme za nesmysl snažit se ušetřit pár stovek za cenu krkolomných a dlouhých leteckých "manévrů".

 

O aktuální termínech a cenách se informujte vyplněním kontaktního formuláře .

 

Další informace jak postupovat při výběru a plánování vaší dovolené v Karibiku naleznete v sekci JAK ZAČÍT

Kontakt

Logo

 

 

Grenadiny tobago Cays

 

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats