Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Kapitánské kurzy


Kapitánské kurzy a zkoušky

Aktuální volné termíny KAPITÁNSKÝCH KURZŮ A ZKOUŠEK - CHORVATSKO . Chcete získat oprávnění pro vedení námořní jachty (kapitánský průkaz)? Připravili jsme pro vás širokou nabídku jachtařských kurzů a kondičních plaveb pro začátečníky i pokročilé, pro jednotlivce i kolektivy. Jachtařská škola - kurzy jachtingu S VÍCE NEŽ 15 LETOU TRADICÍ. Absolvujte náš kapitánský výcvikový kurz jako formu příjemné dovolené strávené na luxusní jachtě. Účast na tréningové plavbě nemusí být omezena jen na Vás jako zájemce  o kapitánský průkaz. Přibrat s sebou můžete rodinu či přátele, kteří "dohlédnou" na Vaši bezchybnou přípravu a podpoří Vás ve Vašem úsilí. Po úspěšném zvládnutí základních námořních dovedností a předpisů, si pak pro další společné zážitky můžete rovnou pronajmou svou první loď. Pro účastníky kapitánských kurzů jsou připraveny zajímavé slevy na individuální pronájem lodí.

 

 

Sun Odyssey

 

 

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats