Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » PRONÁJEM LUXUSNÍCH LODÍ


PRONÁJEM LUXUSNÍCH LODÍ

Pronájem luxusních jachet a katamaránů je populárním způsobem jak rychle, efektivně a s patřičnou dávkou luxusu důrazně provést zviditelnění vaší úspěšné společnosti. Propagace společnosti podpořená velkolepou scenérií, skvostným jídlem a brilantními službami - vše bezpečně, pohodlně a stylově. V naší nabídce naleznete luxusní lodě ve všech světových destinacích. Lodě jsou pronajímány s plně profesionální posádkou včetně doprovodného personálu kuchaři, hostesky....  dle individuálních požadavků klienta. Pronájem luxusní jachty Vám dodá potřebný akcent a zdůrazní Vaši individualitu a úspěch.

 

Pronájmy luxusních lodí vám poskytnou nepřekonatelnou chuť svobody, stylu a netradiční propagace společnostielegance. Rozpočet na individuální pronájem luxusní jachty může být dokonce nižší než náklady na exkluzivní hotel nebo nákup kajut jednotlivých kajut na výletních lodích. Při pronájmu soukromé luxusní lodi se můžete těšit na absolutní soukromí a osobní svobodu. Vy a vaši přátelé budete jediní hosté na palubě vaší lodi a jedině vám a vašim přátelům s bude věnovat profesionální posádka. Služby na palubě lodi jsou profesiální, osobní a přátelské. Špičkově vybavené kuchyně lodí se plně přizpůsobí nárokům vaší chutě. Vy a vaši přátelé můžete večeřet kdykoliv a kdekoliv chcete. Připojte se ke stále se rozšiřující řadě našich významných spokojených klientů využívajících služeb pronájmu luxusních lodí.

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci....


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats