Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Katalog destinací » Černá Hora


Černá Hora

Jako výchozí mariny pro návštěvu Černé Hory je možné využít marin v Dobrovníku, Baru nebo Kotoru. Největší nabídka pronájmu lodí pro Černou Horu je v ACI marině v Dubrovníku. Další mariny s běžným charterovým provozem a vybavením pro servis charterových lodí najdete v Tivatu a Budvě.

 

Černá Hora má nádherné malebné pobřeží na které navazuje hornatá severní oblast. Pobřeží Černé Hory v délce 295 km (183 mi) poskytuje dostatek prostoru a příležitostí ke kotvení všech běžných charterových lodí a jachet. Nádherné zátoky a příbřežní městečka s mnoha dochovanými historickými stavbami. National Geographic zařadil Černou Horu mezi "50 míst na celý život" . Černohorské pobřeží Sveti Stefan patří mezi nejlepší oblasti celého Středozemního moře. Celý region pobřeží Černé Hory je považován za skvělý nový "objev" pro návštěvu na palubě plachetnice. V lednu 2010, The New York Times zařadil Ulcinj Jižní pobřeží regionu Černá Hora, včetně Velika Plaza , Ada Bojana mezi "Top 20 míst pro dovolenou v roce 2010" jako součást celosvětového žebříčku turistických destinací.

 

 

Marina Budva

Marina BUDVA Marina Budva v Černé Hoře poskytuje kompletní sortiment služeb pro provoz a pronájem lodí. K dispozice je voda, elektrika, benzínová pumpa, prádelna, servis a WI-Fi připojení. Marina Budva v Černé Hoře je marina střední velikosti pro lodě s maximální délkou 40M a maximálním ponorem 4M. Marina...

»více detailů

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats