Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Dovolená na lodi » Last minute jachty


Last minute jachty

Plachetnice, katamarány, motorové jachty se slevou last minute. Tyto lodě nejsou zařazené v On line nabídce pronájmu lodí. Pro informace k jednotlivým LAST MINUTE pronájmům lodí nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře (uvádějte termín a typ lodě). Last minute pronájem jachty PLACHETNICE a JACHTY Chorvatsko.

 

3 kajutové plachetnice - Last Minute lodě pro následující týden

Vzhledm k velkému zájmu o pronájem těchto lodí doporučujeme ověřit aktuální dostupnost těchto lodí telefonicky ( tel: 272.047.715 ). Po ověření dostupnosti obdržíte prostřednictvím e-mailu smlouvu na pronájem lodě a zálehovou fakturu. Zálohovou fakturu na pronájem lodě je nutné uhradit neprodleně nejdéle však do data uvedeného na faktuře. Při pozdní úhradě lodě je loď automaticky nabídnuta dalšímu zájemci o pronájem.

Další lodě z nabídky last minute Chorvatsko...


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats