Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Dovolená na lodi » Pronájem lodí_SEO


Výběr jachty

Přehled nejrozšířenějsších typů lodí určených k individuálnímu pronájmu. Plachetnice, katamarány a motorové jachty. Pronájem těchto lodí představuje nejsnažžší způsob realizace vaší dovolené na lodi. Při pronájmu lodí můžete uplatnit níže uvedený základní přehled /rozdělení/ na jednotlivé kategorie lodí. Pronájem lodí je možný ve všech destinacích - Chorvatsko - Řecko - Itálie - Karibik a dlaší...

 

Pronájem PLACHETNICE

Pohodlné plachetnice všech velikostních kategorií (tříd). Dvou až 6 kajutové lodě pro 6 až 14 osob. Výhodný pronájem plachetnic při uplatnění slev - včasná rezervace! Dovolená na jachtě s využitím moderních, bezpečných a komfortně vybavených lodí z naší nabídky Vám poskytne nezapomenutelný inspirativní zážitek z Vaší dovolené. Na všech pronajímaných lodích je k dispozici vybavená kuchyně a toaleta/ty s teplou vodou a sprchou.

Charter plachetnic ve vybraných destinacích: Chorvatsko - Řecko - Itálie - Karibik a další...

 

Pronájem KATAMARÁNU

Katamarán je komfortní prostorné dvoutrupé plavidlo, o proti klasické plachetnici poskytuje větší pohodlí a prostor. Pronájem lodí - typu katamarán vám umožní prožít klidnou dovolenou na lodi s dětmi. Dovolená na lodi s dětmi není v případě pronájmu katamaránu žádný problém. Charter katamaránu poskytne vám i vašim dětem komfortní a především bezpečné zázemí pro klidný prožitek vaší dovolené. Mnoho těchto lodí lze pronajmout v Chorvatsku a Karibiku.

Doporučené destinace pro Pronájem katamaránu: Chorvatsko, Karibik, Polynesie

 

Pronájem MOTOROVÉ LODĚ - JACHTY

Vzdálenosti na mořích jsou velké. Vy ovšem můžete vyzkoušet pronájem motorového člunu nebo velké motorové jachty. Zbavíte se tak závislosti na větru a čas své dovolené využijete na maximum. Naše ceny pronájmů motorových člunů nebo velkých jachet se stálou profesionální posádkou Vám umožní prožít komfortní a klidnou dovolenou. S motorovou lodí zkrátíte čas potřebný na přeplavby mezi ostrovy a získáte tak více času na relaxaci a koupání. Pronájem motorových lodí vám dodá časovou flexibilitu a nezávislost.

Destinace: Chorvatsko | Francie | Řecko | Kanárské ostrovy


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats