Pronájem jachty Chorvatsko, Řecko a Karibik vaše dovolená na jachtě plachetnici začíná u nás

Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » U moře bez hranic


pronájem a dovolená plachetnice motorové lodě čluny katamarány

Dovolená na lodi - dovolená jinak. Pronájem plachetnic, motorových lodí, katamaránů a luxusních jachet. Atraktivní lokality a dovolená strávená podle vašich představ. Okružní Plavby po exotických místech v Karibiku nebo jen "doma v Chorvatsku". Dobře utajené nádherné pláže v Chorvatsku - tam kam se jinak než lodí nedostanete! Poznejte chorvatské ostrovy z romantického pohledu z paluby plachetnice.

Svou první loď si můžete pronajmout bez jakých koliv Loděpředchozích zkušeností. V takovém případě je loď pronajímána včetně obsluhy, zkušeného kapitána - skippera  vybaveného potřebnou licencí, odbornými znalostmi a dlouhodobou zkušeností v dané oblasti plavby.

Ceny pronájmů lodí začínají na částkách cca od 4.000 Kč / osobu. Sezóna pronájmu lodí začíná v případě evropských destinacích přibližně od poloviny Dubna a končí v druhé polovině měsíce Října. V zámořských destinacích (Karibiku) je hlavní sezona přibližně od konce Listopadu do začátku Března.

 

 


JAK SI PRONAJMOUT SVOU PRVNÍ LOĎ - přehledný návod na postup pronájmu

 

 

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte

 

 

 

motorový člun a plachetnice charter


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2024 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats