Vyhledávání lodí

 zítra |smaž  


jste zde: úvodní » Marina Punat


Marina Punat

Marina Punat se nachází v klidném městečku Punat, které leží na západní straně ostrova Krk v přírodním, dobře chráněném zálivu. Marina se rozkládá severně od městečka, vedle loděnice Punat, na východním pobřeží zátoky Puntarska Draga. Marina Punat je nejstarší chorvatská držitelka evropské “Modré vlajky” jako ocenění vysoké úrovně ochrany životního prostředí. Důkazem vysokých standardů v nautickém turizmu je také certifikát ISO 9002 1994, který marina Punat získala v květnu roku 2002.

Příjezd: Kanál, který vede do přístavu, je hluboký 3 metry a je úzký. Kanál je dobře označen signálními světly na moři.

Otevřena: Během celého roku.

Kapacita: Marina má 900 kotvišť na moři a 500 suchých kotvišť. Všechna kotviště jsou vybavena elektřinou a vodou.

Vybavení: Recepce, směnárna, restaurace, hotel Kanajt, Internet café, obchod s potravinami, obchod s nautickým vybavením, sanitární uzly a sprchy, parkoviště, opravářská dílna, 10 tunový jeřáb, 20 tunový slip, klimatizovaná lakovna plavidel. Čerpací stanice je vzdálená 2 Nm.

Jak přijet do mariny Punat, ostrov Krk?Marina Punat

Marina Punat, Krk island, CroatiaLetiště Rijeka je vzdálené 30 minut jízdy (blízko města Omišalj). Letiště se nachází na severní straně ostrova Krk a je spojeno se zahraničím pravidelnými charterovými lety stejně jako některými mezinárodními lety. Krk, jeden z největších chorvatských ostrovů je spojen s pevninou mostem, a s ostrovy Rab a Cres pravidelnými trajektovými linkami.

Letadlem

Pokud přijíždíte letadlem, je letiště Rijeka nejblíže, neboť se nachází na samotném ostrově Krk. Letiště Pula je taktéž nedaleko, a z letiště v Záhřebu, Ljubljaně, Terstu a Benátkách se do mariny Punat rychle dostanete autobusem nebo pronajatým automobilem.

Autem nebo autobusem

Pokud přijíždíte směrem od Záhřebu, jedete po dálnici Záhřeb – Rijeka dokud nedojedete k výjezdu na Crikvenici a ostrov Krk. Pokud přijíždíte směrem z Itálie nebo Slovinska, budete, poté, co vjedete do Chorvatska přes hraniční přechody Pasjak a Rupe, pokračovat v jízdě směrem na Rijeku, respektive ostrov Krk. Krčský most je vzdálen pouhých 35 km od mariny Punat. Rijeka je autobusovými linkami spojena se všemi většími chorvatskými a evropskými městy.

 

GPS POZICE

45°01.30' N - 14°37.60' E

51521 Punat,

Puntica 7

Tel: + 385 51664111

Fax: +385 51654110

VHF Channel 17

 

 


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Rychlý kontakt

kontaktní formulář

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Copyright 2013 Power and Sailing - YachtGroup.CZ - úvodní strana | Partneři

YachtGroup.CZ s.r.o.

Naši partneři: Skříně na míru Adhesive mats Velkoobchod kování Dekontaminační rohože Tacky mats Zateplování budov Kování Sticky mats